Apsis mail (3.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Key
ar: المفتاح

en: Newsletters
ar: النشرات
