Apsis mail (3.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका
