Arch (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (85 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Page
hy: Էջ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Title field label
hy: Վերնագրի դաշտը պիտակը:

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Enter a valid username.
hy: Մուտքագրեք վավեր օգտագործողի անուն:

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: published
hy: հրատարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: author
hy: հեղինակ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type: added %title.
hy: @type ավելացված %title:

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: @type %title has been created.
hy: @type %title ստեղծված է։

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Content permissions have been rebuilt.
hy: Բովանդակության թույլտվությունները  վերակառուցվել են:

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Requires a title
hy: Պահանջվում է անվանում

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: One permission in use | @count permissions in use
hy[0]: Օգտագործվում է մեկ թույլտվություն
hy[1]: Օգտագործվում է @count թույլտվություններ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
