Arch (8.x-1.0-alpha10) - en to uk translation catalogue (272 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Log
uk: Журнал

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо введення

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Currency
uk: Валюта

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Access
uk: Доступ

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: URL
uk: URL-адреса

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Search Keywords
uk: Пошук по ключових словах

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Exclude
uk: Вилучити

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Custom
uk: Власний

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Title field label
uk: Мітка поля заголовку

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Revisions
uk: Редакції

en: Price
uk: Ціна

en: Customer
uk: Покупець

en: Product ID
uk: ID товару

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: Enter a valid username.
uk: Введіть дійсне ім'я користувача

en: Payment
uk: Оплата

en: Case
uk: Регістр

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Expose
uk: Виставляти

en: Operator
uk: Оператор

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Послідовність

en: fields
uk: поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Full
uk: Повністю

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Switch
uk: Перемикати

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: published
uk: опубліковано

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: author
uk: автор

en: Revert
uk: Відновити

en: Product type
uk: Тип товару

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: address
uk: адреса

en: Cart
uk: Кошик

en: Discount
uk: Знижка

en: Shipping
uk: Доставка

en: Product name
uk: Назва товару

en: Product
uk: Товар

en: Subtotal
uk: Підсумок

en: My files
uk: Мої файли

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Completed
uk: Завершено

en: Products
uk: Товари

en: Product settings
uk: Налаштування товарів

en: Orders
uk: Замовлення

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
uk: Ім'я користувача, якому ви прагнете призначити авторство.

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: not published
uk: не опубліковано

en: Default options
uk: Базові опції

en: Processing
uk: Обробка

en: Submitted on
uk: Надіслано на

en: Apply
uk: Застосувати

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: Language code
uk: Код мови

en: Rate
uk: Оцінити

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
uk: @type: %title видалено редакцію %revision.

en: Addresses
uk: Адреси

en: Address list
uk: Список адрес

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: Values
uk: Значення

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Stock settings
uk: Налаштування товарних запасів

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Not promoted
uk: Не виведено на першу сторінку

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Logger
uk: Лог

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Number of orders
uk: Кількість замовлень

en: Shipping method
uk: Спосіб доставки

en: Address book
uk: Адресна книга

en: addresses
uk: адреси

en: Creator
uk: Автор

en: Create order
uk: Створити замовлення

en: Created on
uk: Дата створення

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.

en: Product SKU
uk: Артикул товару

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name

en: Do not display items with no value in summary
uk: Не відображати елементи з відсутніми у підсумку значеннями

en: Glossary mode
uk: Режим глосарію

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: Case in path
uk: Регістр в шляху

en: Transform spaces to dashes in URL
uk: Замінити в URL пробіли на дефіси

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Created year + month
uk: Рік + місяць створення

en: Created year
uk: Рік створення

en: Created month
uk: Місяць створення

en: Created day
uk: День створення

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: Provide a simple link to revert to the revision.
uk: Пряме посилання для повернення редакції.

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
uk: Вага об'єкту пошуку. Не використовується, якщо відсутній фільтр пошуку.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: - All -
uk: - Усе -

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Compare
uk: Порівняння

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Submission form settings
uk: Налаштування форми надсилання

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
uk: Редакцію @type %title від %revision-date видалено.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: Content permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були успішно перебудовані.

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої редакції

en: Delete earlier revision
uk: Видалити попередню редакцію

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Addressbook
uk: Адресна книга

en: Published status
uk: Стан публікації

en: revision user
uk: автор редакції

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Preview before submitting
uk: Попередній перегляд перед надсиланням

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Full content
uk: Повний вміст

en: One permission in use | @count permissions in use
uk[0]: Використовується @count повноваження
uk[1]: Використовується @count повноваження
uk[2]: Використовується @count повноважень

en: Don't display post information
uk: Не показувати відомості про допис

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Administer store
uk: Адміністрування магазину

en: %field cannot contain any markup.
uk: %field не повинно містити розмітку.

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Administer orders
uk: Адміністрування замовлень

en: Administer product types
uk: Адміністрування типів товарів

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Asc
uk: Зрост

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
uk: Деякі ролі мають дозвіл на доступ до матеріалу, але відображення %display керування доступом не має.

en: Content access
uk: Доступ до матеріалу

en: Sticky status
uk: Стан прикріплення

en: Product status
uk: Стан товару.

en: Master
uk: Головне

en: User has a revision
uk: Користувач має редакцію

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: tagged with
uk: з теґами

en: teasers
uk: анонси

en: full posts
uk: повні дописи

en: titles
uk: заголовки

en: titles (linked)
uk: заголовки (з посиланням)

en: Allow multiple filter values to work together
uk: Дозволити одночасну роботу декількох значень фільтрів

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: Date in the form of CCYYMMDD.
uk: Дата у форматі CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
uk: Дата у форматі YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
uk: Дата у форматі YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
uk: Дата у форматі MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
uk: Дата у форматі DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
uk: Дата у форматі WW (01 - 53).

en: Order Number
uk: Номер замовлення

en: Reduce
uk: Зменшити

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Provide a simple link to the revision.
uk: Пряме посилання на редакцію.

en: The @type %title has been deleted.
uk: @type %title було успішно видалено.

en: Published status or admin user
uk: Стан публікації або адміністративний користувач

en: Promoted to front page status
uk: Стан винесення на головну сторінку

en: Link to revision
uk: Посилання на редакцію

en: Link to revert revision
uk: Посилання на повернення редакції

en: Link to delete revision
uk: Посилання на видалення редакції

en: Promotion options
uk: Опції винесення

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
uk: Читати далі<span class="visually-hidden"> про @title</span>

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено

[ctx: Sort order]
en: Order
uk: Послідовність

en: The keywords to search for.
uk: Ключові слова пошуку.

en: (this translation)
uk: (цей переклад)

en: (all translations)
uk: (всі переклади)

en: Whether a new revision should be created by default
uk: Чи за замовчуванням має створюватися нова редакція

en: Broken/Missing
uk: Пошкоджено/Втрачено

en: Leave preview?
uk: Вийти з попереднього перегляду?

en: Leave preview
uk: Вихід з перегляду

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
uk: Вихід з попереднього перегляду означатиме, що незбережені зміни будуть втрачені. Ви дійсно бажаєте вийти з попереднього перегляду?

en: CTRL+Left click will prevent this dialog from showing and proceed to the clicked link.
uk: CTRL+натиснення лівої кнопки миші завадить показу цього діалогу та здійснить перехід за посиланням.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
uk: @type %title було повернуто до редакції від %revision-date.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
uk: Переклад на мову @language для @type %label було успішно видалено.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: Revert to earlier revision of a translation
uk: Повернутися до попередньої редакції перекладу

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до перекладі на мову @language у редакції за %revision-date?

en: (No description available)
uk: (Опис недоступний)

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.

en: The "%plugin_id" was not found
uk: "%plugin_id" не знайдений
