Arch (8.x-1.0-alpha11) - en to az translation catalogue (153 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Filename
az: Fayl adı

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Score
az: Hesab

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Title field label
az: Başlıq sahəsi labeli

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Desc
az: azaldın

en: Enter a valid username.
az: Düzgün istifadəçi adı daxil edin.

en: Case
az: Seçim

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: fields
az: sahələr

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Full
az: Tam

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Switch
az: Keçid

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: author
az: müəllif

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
az: Sahibliyi təyin etmək istədiyiniz istifadəçinin istifadəçi adı.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Not promoted
az: İrəlilənmir

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Create @name
az: @name yaradın

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə

en: Do not display items with no value in summary
az: Xülasə dəyəri olmayan elementləri göstərməyin

en: Glossary mode
az: Lüğət rejimi

en: Character limit
az: Simvol məhdudiyyəti

en: Case in path
az: Yolda dava

en: Transform spaces to dashes in URL
az: URL-də boşluqları tirelərə çevirin

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Updated year + month
az: Yenilənmiş il + ay

en: Updated year
az: Yenilənmiş il

en: Updated month
az: Yenilənmiş ay

en: Updated day
az: Yenilənmiş gün

en: Updated week
az: Yenilənmiş həftə

en: Provide a simple link to revert to the revision.
az: Reviziyaya qayıtmaq üçün sadə bir keçid təmin edin.

en: Filter by access.
az: Girişə görə süzün.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
az: Axtarış elementinin qiyməti. Axtarış filtri də mövcud deyilsə, bu istifadə edilməyəcək.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Submission form settings
az: Təqdimat formasının parametrləri

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Content permissions have been rebuilt.
az: Məzmun icazələri yenidən quruldu.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Requires a title
az: Başlıq tələb edir

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Preview before submitting
az: Təqdim etməzdən əvvəl nəzərdən keçirin

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title

en: Full content
az: Tam məzmun
