Arch (8.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (192 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Address
lt: Adresas

en: Stock
lt: Atsargos

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite teisingą nario vardą.

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Case
lt: Užduotis

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: fields
lt: laukeliai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Full
lt: Pilnas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Switch
lt: Perjungti

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: published
lt: paskelbtas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: author
lt: autorius

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: My files
lt: Mano failai

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Products
lt: Prekės

en: Product settings
lt: Prekės nuostatos

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Rate
lt: Tarifas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Addresses
lt: Adresai

en: Address list
lt: Adresų sąrašas

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Stock settings
lt: Atsargų nuostatos

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Number of orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Address book
lt: Adresų knygutė

en: Create order
lt: Sukurti užsakymą

en: Created on
lt: Sukurta

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Product SKU
lt: Prekė SKU

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Compare
lt: Palyginti

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Don't display post information
lt: Nerodyti įrašo informacijos

en: %field cannot contain any markup.
lt: %field negali turėti jokio kodo.

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: tagged with
lt: pažymėta

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: The @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Published status or admin user
lt: Paskelbta statusas arba admin narys

en: Promotion options
lt: Paskelbimo nuostatos

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau<span class="visually-hidden"> apie @title</span>

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: @date by @username
lt: @username - @date
