Arch (8.x-1.0-alpha19) - en to ne translation catalogue (59 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Revision
ne: संशोधन

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
