Arch (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (239 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Log
ca: Registre

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Search Keywords
ca: Paraules clau de cerca

en: Configure
ca: Configura

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Score
ca: Puntuació

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Title field label
ca: Etiqueta del camp títol

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Address
ca: Adreça

en: Stock
ca: Estoc

en: Enter a valid username.
ca: Introduïu un nom d'usuari vàlid.

en: Payment
ca: Pagament

en: Case
ca: Cas

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Optional
ca: Opcional

en: Order
ca: Ordre

en: fields
ca: camps

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Full
ca: Complet

en: Hungary
ca: Hongria

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Switch
ca: Canvia

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: published
ca: publicat

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: author
ca: autor

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: address
ca: adreça

en: Cart
ca: Carretó

en: Discount
ca: Descompte

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Product
ca: Producte

en: My files
ca: Els meus fitxers

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Completed
ca: Completat

en: Products
ca: Productes

en: Product settings
ca: Paràmetres de producte

en: Orders
ca: Comandes

en: Not published
ca: No publicat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
ca: El nom de l'usuari a qui voleu assignar l'autoria.

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: not published
ca: no publicat

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Processing
ca: Processant

en: Submitted on
ca: Enviat el

en: Apply
ca: Aplica

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Rate
ca: Impost

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Addresses
ca: Adreces

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Stock settings
ca: Paràmetres d'estoc

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Not promoted
ca: No promocionat

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Number of orders
ca: Número de comandes

en: Shipping method
ca: Mètode d'enviament

en: Creator
ca: Creador

en: Create order
ca: Crea una comanda

en: Dashboard
ca: Tauler

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Product SKU
ca: SKU del producte

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Do not display items with no value in summary
ca: No mostris elements sense valor al resum

en: Glossary mode
ca: Mode glossari

en: Character limit
ca: Límit de caràcters

en: Case in path
ca: Majúscules/minúscules al camí

en: Transform spaces to dashes in URL
ca: Transforma els espais a guions a la URL

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: Created year
ca: Any de creació

en: Created month
ca: Mes de creació

en: Created day
ca: Dia de creació

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Updated year + month
ca: Any + mes d'actualització

en: Updated year
ca: Any d'actualització

en: Updated month
ca: Mes d'actualització

en: Updated day
ca: Dia d'actualització

en: Updated week
ca: Setmana d'actualització

en: Provide a simple link to revert to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple per a tornar a una revisió anterior.

en: Filter by access.
ca: Filtrar per accés.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
ca: La puntuació de l'element de cerca. Aquest no s'utilitzarà si el filtre de cerca no està present.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Compare
ca: Compara

en: Submission form settings
ca: Configuració del formulari d'enviament de dades

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Content permissions have been rebuilt.
ca: Els permisos de contingut han estat reconstruïts.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Requires a title
ca: Requereix un títol

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Preview before submitting
ca: Previsualitza abans d'enviar

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: One permission in use | @count permissions in use
ca[0]: Un permís en ús
ca[1]: @count permisos en ús

en: Don't display post information
ca: No mostris la informació de l'entrada

en: Use absolute link (begins with "http://")
ca: Utilitza un enllaç absolut (comença per "http://")

en: %field cannot contain any markup.
ca: %field no pot contenir cap tipus de marcat.

en: Order number
ca: Número de comanda

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Content access
ca: Accés contingut

en: Sticky status
ca: Estat fixat

en: Master
ca: Mestre

en: User has a revision
ca: L'usuari ha fet una revisió

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: tagged with
ca: etiquetat amb

en: teasers
ca: resums

en: full posts
ca: entrades senceres

en: titles
ca: títols

en: titles (linked)
ca: títols (enllaçats)

en: Allow multiple filter values to work together
ca: Permet a múltiples valors de filtres funcionar conjuntament

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: Reduce
ca: Redueix

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Provide a simple link to the revision.
ca: Proporciona un enllaç simple a la revisió.

en: The @type %title has been deleted.
ca: S'ha eliminat la @type %title.

en: Published status or admin user
ca: Estat de publicació o usuari administrador

en: Promoted to front page status
ca: Estat de promogut a la portada

en: Link to revision
ca: Enllaç a la revisió

en: Link to revert revision
ca: Enllaç per revertir la revisió

en: Link to delete revision
ca: Enllaç per a suprimir la revisió

en: Promotion options
ca: Opcions de promoció

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
ca: Llegeix més<span class="visually-hidden"> sobre @title</span>

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre

en: The keywords to search for.
ca: Les paraules clau a cercar.

en: (this translation)
ca: (aquesta traducció)

en: (all translations)
ca: (totes les traduccions)

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
ca: S'ha eliminat la traducció al @language de @type %label.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.

en: The "%plugin_id" was not found
ca: No s'ha trobat "%plugin_id"
