Arch (8.x-1.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (207 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Log
gl: Rexistro

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Access
gl: Acceso

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Search Keywords
gl: Procurar Palabras Clave

en: Configure
gl: Configurar

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Score
gl: Puntuación

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Title field label
gl: Etiqueta do campo de título

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Revisions
gl: Revisión

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Product ID
gl: ID do produto

en: Address
gl: Enderezo

en: Enter a valid username.
gl: Introduza un nome de usuario/a válido.

en: Payment
gl: Pagamento

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Optional
gl: Opcional

en: Order
gl: Orde

en: fields
gl: campos

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Full
gl: Completo

en: Hungary
gl: Hungría

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Switch
gl: Cambiar

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: published
gl: publicado

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: author
gl: autor

en: Revert
gl: Volver

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: address
gl: enderezo

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Completed
gl: Completado

en: Products
gl: Produtos

en: Product settings
gl: Axustes do producto

en: Orders
gl: Pedidos

en: Not published
gl: Non publicado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
gl: O nome de usuario/a a quen lle desexa asignar a propiedade.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: not published
gl: non publicado

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Processing
gl: Procesando

en: Apply
gl: Aplicar

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Rate
gl: Valoración

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
gl: @type: borrouse a revisión %revision de %title.

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Stock settings
gl: Axustes do stock

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Not promoted
gl: Non promocionado

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Number of orders
gl: Número de pedidos

en: Address book
gl: Libro de enderezos

en: Creator
gl: Creador

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: Product SKU
gl: Selección de producto

en: By @name on @date
gl: Por @name en @date

en: By @name
gl: Por @name

en: Do not display items with no value in summary
gl: Non amosar elementos sen valor no sumario

en: Glossary mode
gl: Modo glosario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: Case in path
gl: Maiúsculas/Minúsculas na ruta

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Created year + month
gl: Creado o ano + mes

en: Created year
gl: Ano de creación

en: Created month
gl: Mes creado

en: Created day
gl: Día creado

en: Created week
gl: Semana creada

en: Updated year + month
gl: Ano + mes de modificación

en: Updated year
gl: Ano de modificación

en: Updated month
gl: Mes de modificación

en: Updated day
gl: Día de modificación

en: Updated week
gl: Semana de modificación

en: Provide a simple link to revert to the revision.
gl: Proporciona un enlace directo para volver á revisión.

en: Filter by access.
gl: Filtrar por acceso

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Submission form settings
gl: Axustes do formulario de envio

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
gl: Borrouse a revisión de %revision-date do @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Content permissions have been rebuilt.
gl: Reconstruironse os permisos do contido.

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: revision user
gl: usuario revisor

en: Requires a title
gl: Necesita un título

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Preview before submitting
gl: Previsualizar antes de enviar

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Full content
gl: Contido completo

en: One permission in use | @count permissions in use
gl[0]: Un permiso en uso
gl[1]: @count permisos en uso

en: Don't display post information
gl: Non mostrar información do envío

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")

en: %field cannot contain any markup.
gl: %field non pode conter marcas.

en: Order number
gl: Número de pedido

en: Administer orders
gl: Administrar órdes

en: Administer product types
gl: Administrar tipos de produtos

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Content access
gl: Acceso ao contido

en: User has a revision
gl: O usuario ten unha revisión

en: tagged with
gl: etiquetado con

en: teasers
gl: resúmos

en: full posts
gl: envíos completos

en: titles
gl: títulos

en: titles (linked)
gl: títulos (con enlace)

en: Published status or admin user
gl: Estado publicado ou usuario administrador

en: Promotion options
gl: Opcións de promoción

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
