Arch (8.x-1.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Price
sr: Цена

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Order
sr: Редослед

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Completed
sr: Завршено

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Processing
sr: Обрада

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Locked
sr: Закључан

en: Shipping method
sr: Начин испоруке

en: Address book
sr: Сачуване адресе

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Preview before submitting
sr: Преглед пре слања

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
