Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (248 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Article
be: Артыкул

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Articles
be: Артыкулы

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Archive
be: Архіў

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: File Size
be: Памер Файла

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Attachment
be: Дадатак

en: Upload
be: Загрузіць

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: file
be: файл

en: Contact
be: Кантакт

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Fields
be: Палі

en: Normal
be: Нармальны

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Details
be: Падрабязна

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Background color
be: Колер фона

en: Color
be: Колер

en: Role
be: Роля

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Banner
be: Банэр

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Undefined
be: Не вызначана

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Languages
be: Мовы

en: Map
be: Мапа

en: Entity
be: Сутнасць

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Translations
be: Пераклады

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Next Page >
be: Наступная старонка

en: < Previous Page
be: Папярэдняя старонка

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Form
be: Форма

en: Permission
be: Дазвол

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: types
be: тыпы

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Block type
be: Тып блоку

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Effect
be: Вынік

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: pixels
be: пікселі

en: Direction
be: Накірунак

en: Display type
be: Тып паказу

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: IP address
be: IP адрас

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.

en: Filter settings
be: Налады фільтра

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Draft
be: Чарнавік

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The name of the file.
be: Імя файла.

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў

en: Compact
be: Кампактны

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Contact form
be: Форма кантакту

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Date and time
be: Дата і час

en: Who's online
be: Анлайн

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Time zones
be: Гадзінныя зоны

en: Term reference
be: Спасылка тэрміна

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
be: Немагчыма распакаваць %file, адсутнічае архіў у прымальным фармаце.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
be: Адміністратар стварыў для вас рахунак карыстальніка на сайце [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Wide
be: Шырокі

en: Use site default RSS settings
be: Ужывайце сайтавыя прадвызначэнні для наладаў RSS

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.

en: Custom block library
be: Набор уласных блокаў

en: Sort settings
be: Налады сартавання

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage custom blocks.
be: Шукаць і правіць уласнымі блокамі.

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: Filter actions
be: Дзеянні фільтру

en: Sort actions
be: Дзеянні сатравання

en: There are no custom blocks available.
be: Няма даступных уласных блокаў.
