Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (253 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Picture
bo: པར

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Two column
bo: སྡེ་གཉིས།

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Left
bo: གཡོན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: File types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Title only
bo: ཁ་བྱང་ཁོ་ན

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Mime type
bo: MIMEརིགས

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: The post could not be saved.
bo: གསར་སྤེལ་གྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་གདམ་ཆོག་པའི་དཔེ་གཞི་ཞིག་མངོན་པ།

en: The name of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་མིང།

en: Restrict to the selected roles
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ལ་ཕན་ནུས་མེད། %invalid་མིན་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས།

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: Make content sticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོར་སྦྱར་བ

en: Make content unsticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོ་ནས་ཕུད་པ

en: Promote content to front page
bo: འདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Remove content from front page
bo: མདུན་ངོས་ནས་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Time zones
bo: དུས་ཁུལ

en: Term reference
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཁུངས་འདྲེན་པ

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
bo: %file་ཕྱིར་དཀྲོལ་མ་ཐུབ། ནུས་ཡོད་ཀྱི་ཡིག་ཚགས་ཞིག་མ་རེད།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་ཞིག་གིས་[site:name]་ཐོག་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོས་ཡོད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Upload a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཡར་སྤྲོད།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: %title has been created.
bo: %title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: %title has been updated.
bo: %title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ

en: Fieldgroups
bo: ཡིག་དུམ་ཚོ།

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.

en: Manage file types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས་དོ་དམ།

en: File view mode
bo: ཡིག་ཆའི་མཐོང་རིས་བཟོ་ལྟ།

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
