Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (28 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Undefined
br: Didermenet

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
