Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (143 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: file
eo: dosiero

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Footer
eo: Piedlinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Fields
eo: Kampoj

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Scale
eo: Skalo

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Color
eo: Koloro

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Users
eo: Uzantoj

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Banner
eo: Rubando

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Member for
eo: Membro dum

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Permission
eo: Permeso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: types
eo: Specoj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Direction
eo: Direkto

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Bundle
eo: Fasko

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: The post could not be saved.
eo: La afiŝo ne povis esti konservita.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Contact form
eo: Kontakta formularo

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: Recent content
eo: Laste aldonitaj

en: %title has been created.
eo: %title estis kreita.

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Create referenced entities if they don't already exist
eo: Kreu referencatajn entojn se ili ne jam ekzistas

en: Sort settings
eo: Agordoj de ordigado

en: Target UUID
eo: Celata unika uzantonombro
