Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (425 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Latest Articles
et: Viimased artiklid

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Administration
et: Haldus

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Project type
et: Projekti tüüp

en: Project types
et: Projekti tüübid

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: File Size
et: Failisuurus

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Statistics
et: Statistika

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Titles
et: Pealkirjad

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Normal
et: Tavaline

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Jobs
et: Tööd

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Users
et: Kasutajad

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Banner
et: Bänner

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Pattern
et: Muster

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Gender
et: Sugu

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Languages
et: Keeled

en: Add file
et: Lisa fail

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: Map
et: Kaart

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: File settings
et: Failisätted

en: Document
et: Dokument

en: Relationship
et: Seos

en: Migrate
et: Migreeri

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Translations
et: Tõlked

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: News
et: Uudised

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: File types
et: Failitüübid

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Values
et: Väärtused

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Link to file
et: Link failile

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: types
et: tüübid

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Effect
et: Efekt

en: Awards
et: Auhinnad

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: pixels
et: pikslit

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Direction
et: Suund

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: IP address
et: IP-aadress

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Bundle
et: kogum

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Uses
et: Kasutab

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Draft
et: Mustand

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Education
et: Haridus

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: Term reference
et: Termini viide

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
et: Faili %file ei õnnestunud lahti pakkida, ebakorrektne arhiiv.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Linked to file
et: Link failile

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: Original language
et: Algne keel

en: Other…
et: Muu...

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
et: Vali väli (väljad) millest automaatjätkamise vidinaga otsitakse.

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
et: Tagastab tulemused siltide ning renderdatud ridadega PHP massiivina.

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Selecting reference type
et: Viite tüübi valimine

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
et: Välja seadetes saab valida, millistele olemi tüüpidele saab viidata.

en: Filtering and sorting reference fields
et: Viiteväljade filtreerimine ja sorteerimine

en: Displaying a reference
et: Viite välja kuvamine

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: View handler settings
et: Kuva käitleja sätted

en: Sort settings
et: Sorteerimise seaded

en: Search field
et: Otsingu väli

en: File format settings
et: Faili vormingu seaded

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Target UUID
et: Siht UUID

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
et: Vali kohanduva pildi stiil.

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidli [site:name] avaldas keegi külastaja soovi sinu konto kustutamiseks.
    
    Oma konto kustutamiseks [site:url-brief] saidil klõpsa alumisel lingil:
    
    [user:cancel-url]
    
    NB! Konto kustutamist ei ole võimalik tagasi võtta.
    
    Link aegub 24 tunniga, mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto saidil [site:name] on tühistatud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidil [site:name] avaldas keegi külastaja soovi muuta ära sinu konto parool.
    
    Parooli muutmiseks kasuta alumist linki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Seda linki saab kasutada ainult üks kord, see suunab sind parooli muutmise lehele. Link aegub 24 tunniga, aga mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Narrow
et: Kitsas

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto lehel [site:name] on blokeeritud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.
