Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (360 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Article
gl: Artigo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Articles
gl: Artigos

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Attachment
gl: Anexo

en: Upload
gl: Subir

en: Picture
gl: Imaxe

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Titles
gl: Títulos

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: file
gl: ficheiro

en: Contact
gl: Contacto

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Fields
gl: Campos

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Last update
gl: Última actualización

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Details
gl: Detalles

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: General
gl: Xeral

en: Start
gl: Comezo

en: Loop
gl: Bucle

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Attributes
gl: Atributos

en: Role
gl: Rol

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Destination
gl: Destino

en: Users
gl: Usuarios

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Clone
gl: Clonar

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Pattern
gl: Patrón

en: Default state
gl: Estado predeterminado

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Token
gl: Símbolos

en: Clear
gl: Limpar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Languages
gl: Idiomas

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Map
gl: Mapa

en: author
gl: autor

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Relationship
gl: Relación

en: Migrate
gl: Migrar

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Translations
gl: Traduccións

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Complete
gl: Completa

en: Next Page >
gl: Páxina seguinte >

en: < Previous Page
gl: < Páxina anterior

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Form
gl: Formulario

en: Permission
gl: Permiso

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: Administrator
gl: Administrador

en: Usage
gl: Uso

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Values
gl: Valores

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: types
gl: tipos

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Element
gl: Elemento

en: Web services
gl: Servizos web

en: Effect
gl: Efecto

en: Speed
gl: Velocidade

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Title only
gl: Só título

en: pixels
gl: píxeles

en: Mime type
gl: Tipo mime

en: Direction
gl: Dirección

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Title field
gl: Campo de título

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Uses
gl: Usos

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.

en: Filter settings
gl: Axustes do filtro

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Draft
gl: Borrador

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Displays the fields with an optional template.
gl: Presenta os campos cunha plantilla opcional.

en: The name of the file.
gl: O nome do ficheiro.

en: Restrict to the selected roles
gl: Restrinxir aos roles seleccionados

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Field group label
gl: Etiqueta do grupo de campos

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Full content
gl: Contido completo

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Time zones
gl: Fusos horarios

en: Term reference
gl: Referencia de termo

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
gl: No se puido extraer %file. Non é un arquivo válido.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: HTML element
gl: Elemento HTML

en: Extra CSS classes
gl: Clases CSS extra

en: Blind
gl: Cego

en: Horizontal Tabs
gl: Grupo de solapas horizontais

en: Fieldgroups
gl: Grupos de campos

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: Wide
gl: Ancho

en: Show label
gl: Amosar etiqueta

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Use site default RSS settings
gl: Usar a configuración RSS predeterminada do sitio

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Other…
gl: Outro…

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Public Files Directory
gl: Directorio público de ficheiros

en: Private Files Directory
gl: Directorio de arquivos privados

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Fíxose unha petición para cancelar a súa conta en [site:name].
    
    Agora pode cancelar a súa cuenta en [site:url-brief] facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:cancel-url]
    
    AVISO: A cancelación da súa conta non é reversible.
    
    Esta ligazón caduca en un día e non ocorrerá nada se non se usa.
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
gl: [user:display-name] solicitou unha conta.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    A súa conta en [site:name] foi activada.
    
    Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao a unha páxina onde poderá establecer o seu contrasinal.
    
    Despois de establecer o seu contrasinal, será capaz de iniciar sesión no futuro en [site:login-url] usando:
    
    Nome de usuario: [user:account-name]
    Contrasinal: O seu contrasinal
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    A súa conta en [site:name] foi cancelada.
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Fíxose unha petición para reestablecer o contrasinal da súa conta en [site:name].
    
    Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao a unha páxina onde pode establecer o seu contrasinal. Caduca despois de un día e non ocurrirá nada se non se usa.
    
    -- O equipo de [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Un administrador do sitio [site:name] creou unha conta para vostede. Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao á páxina onde poderá establecer o seu contrasinal.
    
    Despois de establecer o seu contrasinal, será capaz de iniciar sesión no futuro en [site:login-url] usando:
    
    Nome de usuario: [user:name]
    Contrasinal: O seu contrasinal
    
    --  O equipo de [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Grazas por rexistrarse en [site:name]. Agora pode iniciar sesión facendo clic nesta ligazón ou copiándoa e pegándoa no seu navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Esta ligazón só pode ser usada unha vez para iniciar sesión e levarao a unha páxina onde poderá establecer o seu contrasinal.
    
    Despois de establecer o seu contrasinal, será capaz de iniciar sesión no futuro en [site:login-url] usando:
    
    Nome de usuario: [user:name]
    Contrasinal: O seu contrasinal
    
    --  O equipo de [site:name]

en: Narrow
gl: Estreito

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    A súa conta en [site:name] foi bloqueada.
    
    --  O equipo de [site:name]

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Pechar sesión</a> para envialo.

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode amosar este formulario web. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: New submission added to [webform:title].
gl: Novo envío engadido a [webform:title].

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
gl: Enviado en [webform_submission:created]
    Enviado por: [webform_submission:user]
    
    Os valores enviados son:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
gl: <p>Enviado en [webform_submission:created]</p>
    <p>Enviado por: [webform_submission:user]</p>
    <p>Os valores enviados son:</p>
    [webform_submission:values]

en: This form has not yet been opened to submissions.
gl: Este formulario aínda non foi aberto a envíos.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
gl: [webform_submission:submitted-to]: Envío #[webform_submission:serial]

en: Please login to access this submission.
gl: Inicie sesión para acceder a este envío.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode procesar este envío. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.

en: Please login to access this form.
gl: Inicia sesión para acceder a este formulario.

en: Indicates required field
gl: Indica campo requirido

en: This submission has been locked.
gl: Este envío foi bloqueado.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
gl: Este envío foi completado automaticamente co seu envío anterior.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver o seu envío anterior</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver os seus envíos anteriores</a>.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
gl: [user:display-name],
    
    Gracias por rexistrarse en [site:name]. A súa solicitude dunha conta actualmente está pendente de aprobación. Unha vez que sexa aprobado, recibirá outro correo electrónico con información sobre como iniciar sesión, establecer o seu contrasinal e outros detalles.
    
    --  O equipo de [site:name]
