Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (181 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Article
jv: Artikel

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Icon
jv: Ikon

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Statistics
jv: Statistik

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Upload
jv: Unggah

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: file
jv: berkas

en: Contact
jv: Kontak

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Fields
jv: Field

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Users
jv: Panganggo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Add file
jv: Nambah file

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Slide
jv: Geser

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Web services
jv: Layanan web

en: Effect
jv: Efék

en: User account
jv: Akun panganggo

en: pixels
jv: piksel

en: Direction
jv: Arah

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.

en: Filter settings
jv: Setingan filter

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Contact form
jv: Formulir kontak

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Time zones
jv: Zona wektu

en: Term reference
jv: Réferénsi tetembungan

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
jv: Ora bisa ngekstrak %file, berkas iki ora bener.

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju

en: HTML element
jv: Elemen HTML

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
