Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (118 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Statistics
kk: Статистика

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: file
kk: файл

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Languages
kk: Тілдер

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Direction
kk: Бағыт

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: Term reference
kk: Терминдық сілтеме

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес

en: An administrator created an account for you at [site:name]
kk: Басқарушы сіз үшін [site:name] сайтында есеп құрды
