Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (157 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Article
ku: وتار

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Statistics
ku: ئامار

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Upload
ku: بارکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Severity
ku: دژواری

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Role
ku: ڕۆل

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Download link
ku: بەستەری داگرتن

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.

en: Filter settings
ku: ڕێکخستنەکانی پاڵێو

en: Who's new
ku: کێ نوێیە

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Who's online
ku: کێ لەسەر هێڵە

en: Monthly archive
ku: ئەرشیڤی مانگانە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: Unpublish content
ku: کوژاندنەوەی ناوەڕۆک

en: Remove content from front page
ku: لابردنی ناوەڕۆک لە پەڕەی سەرەتا

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: Time zones
ku: کات-شوێنەکان

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
