Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (106 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Statistics
mn: Статистик

en: Upload
mn: Оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Page
mn: Хуудас

en: Two column
mn: Хоёр багана

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
mn: Хэрэглэгч хамгийн сүүлд нэг хуудсыг үзсэнээс хойш энэ хугацаанд сүлжээнд хэвээрээ байгаа гэж үзнэ.

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Who's online
mn: Сүлжээнд хэн байна вэ

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
