Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (122 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Latest Articles
my: နောက်ဆုံး ဆောင်းပါး

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: file
my: ဖိုင်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: People
my: လူများ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: types
my: အမျိုးအစားများ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Who's new
my: အသင်း၀င်သစ်များ

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Who's online
my: ရောက်ရှိနေသူများ

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
