Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (609 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Latest Articles
nl: Nieuwste berichten

en: Article
nl: Artikel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Articles
nl: Artikelen

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Project type
nl: Projecttype

en: Project types
nl: Projecttypen

en: Download
nl: Downloaden

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Display links
nl: Links tonen

en: Page
nl: Pagina

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Fields
nl: Velden

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Filter by
nl: Filteren op

en: Job
nl: Vacature

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Start
nl: Begin

en: Loop
nl: Lus

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Color
nl: Kleur

en: File type
nl: Bestandstype

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Link text
nl: Linktekst

en: Destination
nl: Bestemming

en: Users
nl: Gebruikers

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Pattern
nl: Patroon

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Languages
nl: Talen

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Search fields
nl: Velden doorzoeken

en: Map
nl: Landkaart

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Confirm Deletion
nl: Verwijdering bevestigen

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Download link
nl: Downloadlink

en: Alt Text
nl: Alternatieve tekst

en: Relationship
nl: Relatie

en: Migrate
nl: Migreren

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: News
nl: Nieuws

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: File types
nl: Bestandstypen

en: Complete
nl: Voltooid

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Teaser text
nl: Teaser tekst

en: Select
nl: Selecteren

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Form
nl: Formulier

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 meerdere keuzes

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Used
nl: Gebruikt

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Usage
nl: Gebruik

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Values
nl: Waarden

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Link to file
nl: Link naar bestand

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Person
nl: Persoon

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: types
nl: typen

en: Data
nl: Gegevens

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: The name of the module.
nl: De naam van de module.

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Default content
nl: Standaardinhoud

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Block type
nl: Bloktype

en: Web services
nl: Webservices

en: Effect
nl: Bewerking

en: Speed
nl: Snelheid

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Add a new group
nl: Een nieuwe groep toevoegen

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Direction
nl: Richting

en: Display type
nl: Weergavetype

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Webform submissions
nl: Formulierinzendingen

en: Title field
nl: Titelveld

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: IP address
nl: IP-adres

en: Create group
nl: Groep aanmaken

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Video file
nl: Filmbestand

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: Draft
nl: Concept

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Download URL
nl: Download-URL

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Education
nl: Opleiding

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Work
nl: Werk

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: The changes were successfully saved.
nl: De wijzigingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Status code
nl: Statuscode

en: Marital status
nl: Huwelijkse staat

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Term reference
nl: Referentie naar een term

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
nl: Kan bestand %file niet uitpakken, is geen geldig archief.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Upload a new file
nl: Upload een nieuw bestand

en: Persons
nl: Personen

en: Label element
nl: Element labelen

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Geographic
nl: Geografisch

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Field group format:
nl: Veldgroep-formaat:

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
nl: De CSS-klasse mag alleen letters, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens bevatten.

en: Are you sure you want to delete the group %group?
nl: Weet u zeker dat u de groep %group wilt verwijderen?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
nl: De groep %group werd verwijderd van het inhoudstype %type.

en: This fieldgroup renders child groups as jQuery accordion.
nl: Deze veldengroep geeft onderliggende groepen weer als een jQuery-accordeon.

en: This fieldgroup renders the content in a div, part of accordion group.
nl: Deze veldengroep geeft de inhoud weer in een div, als onderdeel van een accordeongroep.

en: Extra CSS classes
nl: Extra CSS-klassen

en: Horizontal Tabs
nl: Horizontale tabbladen

en: Fieldgroups
nl: Veldgroepen

en: File count
nl: Aantal bestanden

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
nl: <p class="fieldgroup-help">Velden kunnen in groepen worden gesleept met een onbeperkt aantal niveaus. Iedere veldgroep komt met een configuratieformulier, specifiek voor dat type.<br />Houd er rekening mee dat sommige formaten in paren komen. Deze typen hebben een HTML-wrapper waarin de onderliggende veldgroepen worden ingesloten. Plaats bijvoorbeeld accordeon-items in de accordeongroep, verticale tabbladen in de verticale tabbladengroep en horizontale tabbladen in de horizontale tabbladengroep. Er is één uitzondering op deze regel. U kunt een verticaal tabblad gebruiken zonder wrapper wanneer tabbladen voor extra instellingen beschikbaar zijn, zoals bij nodeformulieren.</p>

en: New group %label successfully created.
nl: Nieuwe groep %label werd met succes gecreëerd.

en: Industry
nl: Industrie

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
nl: Wanneer een bestand is geüpload naar deze website, word deze toegewezen aan een van deze types, gebaseerd op het soort bestand.

en: Manage file types
nl: Bestandstypen beheren

en: File view mode
nl: Bestandsweergavemodus

en: Load More
nl: Meer laden

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Wide
nl: Breed

en: The name of the file type.
nl: De naam van het bestandstype.

en: The unique machine-readable name of the file type.
nl: De unieke systeemnaam van het bestandstype.

en: Fieldgroup @group is not cloned since a group already exists with the same name.
nl: Veldgroep @group werd niet gedupliceerd, omdat er al een groep bestaat met dezelfde naam.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
nl: Veldgroep @group werd met succes gedupliceerd.

en: Show label
nl: Label tonen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website.

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Country codes
nl: Landcodes

en: Other…
nl: Anders...

en: No submissions available.
nl: Geen inzendingen beschikbaar.

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
nl: <strong>Let op:</strong> In Entity Reference-weergaven worden alle velden inline weergegeven, tenzij hier specifieke velden worden geselecteerd.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
nl: Selecteer welke velden doorzocht worden wanneer de widget 'automatisch aanvullen' wordt gebruikt.

en: Replace file
nl: Bestand vervangen

en: E.g. name="anchor"
nl: Bijvoorbeeld name="anker"

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Alt attribute
nl: Alt-attribuut

en: Title attribute
nl: Titel-attribuut

en: A unique machine-readable name for this file type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit bestandstype. Alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens zijn toegestaan.

en: Add file type
nl: Bestandstype toevoegen

en: %type_name: Delete any files
nl: %type_name: Alle bestanden verwijderen

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: With selection
nl: Met selectie

en: Create referenced entities if they don't already exist
nl: Maak de gerefereerde entiteiten aan als deze nog niet bestaan

en: Entity Reference inline fields
nl: Inline entiteitreferentieveld

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
nl: Retourneert de resultaten als een PHP-array van labels en gerenderede rijen.

en: Autoplay: %autoplay
nl: Automatisch afspelen: %autoplay

en: Muted: %muted
nl: Gedempt: %muted

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
nl: De 'title'-tekst wordt gebruikt als pop-up-beschrijving naast de muisaanwijzer, wanneer een gebruiker daarmee over een afbeelding beweegt. Door de 'title'-tekst wordt de afbeeldingscontext beter begrepen en het verhoogt de gebruiksvriendelijkheid.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
nl: Alternatieve tekst wordt gebruikt door schermlezers, zoekmachines en wanneer de afbeelding niet weergegeven kan worden. Door het toevoegen van een 'alt'-tekst wordt de toegankelijkheid en vindbaarheid verhoogd.

en: Mark group as required if it contains required fields.
nl: Groep verplicht maken als deze verplichte velden bevat.

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Managing and displaying entity reference fields
nl: Beheer en weergave van entiteitreferentie-velden

en: Selecting reference type
nl: Referentietype selecteren

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
nl: In de veldinstellingen kan het entiteitstype geselecteerd worden waarnaar een referentie gemaakt wordt.

en: Filtering and sorting reference fields
nl: Referentievelden filteren en sorteren

en: Depending on the chosen entity type, additional filtering and sorting options are available for the list of entities that can be referred to, in the field settings. For example, the list of users can be filtered by role and sorted by name or ID.
nl: Afhankelijk van het gekozen entiteitstype zijn er meer filter- en sorteeropties beschikbaar in de veldinstellingen voor de lijst met entiteiten. De lijst met gebruikers kan bijvoorbeeld gefilterd worden op rol, en gesorteerd op naam of ID.

en: Displaying a reference
nl: Een referentie weergeven

en: An entity reference can be displayed as a simple label with or without a link to the entity. Alternatively, the referenced entity can be displayed as a teaser (or any other available view mode) inside the referencing entity.
nl: Een entiteitsverwijzing kan weergegeven worden als een eenvoudig label, met of zonder link naar de entiteit. Maar een entiteit kan ook weergegeven worden als teaser (of een andere weergavemodus van de entiteit).

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Public Files Directory
nl: Map voor publieke bestanden

en: Private Files Directory
nl: Map voor afgeschermde bestanden

en: View handler settings
nl: View handler-instelling

en: Sort settings
nl: Sorteerinstellingen

en: Search field
nl: Zoekveld

en: File format settings
nl: Bestandsformaatinstellingen

en: @label referenced from @field_name
nl: Naar @label verwezen door @field_name

en: Muted
nl: Gedempt

en: Upload an archive file
nl: Een archiefbestand uploaden

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Target UUID
nl: Doel-UUID

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
nl: Recursie gevonden tijdens het renderen van entiteit @entity_type @entity_id. Rendering is afgebroken.

en: Saved the %label Paragraphs type.
nl: Paragraaftype %label is opgeslagen.

en: The %label Paragraphs type was not saved.
nl: Paragraaftype %label is niet opgeslagen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
nl: Selecteer een responsive afbeeldingsstijl.

en: @entity using @field_name
nl: @entity gebruikt @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
nl: Elke @entity relateren waarvan @field_name is ingesteld op @label.

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the entity reference field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
nl: De <em>instellingen</em> en de <em>weergave</em> van de entiteitsreferentievelden kunnen onafhankelijk ingesteld worden. Zie voor meer informatie over het beheren van velden en hun weergave de online <a href=":field_ui">Field UI-hulppagina</a>.

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Een verzoek om uw gebruikersaccount op te heffen is ingediend bij [site:name].
    
    U kunt nu uw account opheffen op [site:url-brief] door op onderstaande link te klikken of deze te knippen en plakken in uw browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    Let op: Het opheffen van uw account kan niet ongedaan worden gemaakt!
    
    Deze link verloopt binnen één dag. Er gebeurt niets als deze link niet binnen één dag wordt gebruikt.
    
    --  [site:name] team

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
nl: [user:display-name] heeft een account aangevraagd.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geactiveerd.
    
    U kunt nu inloggen door op de onderstaande link te klikken of deze in uw browser te kopiëren:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Dit is een eenmalige login en u wordt doorgestuurd naar een pagina waar u uw wachtwoord kunt instellen.
    
    Nadat u uw wachtwoord heeft gewijzigd, kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met:
    
    gebruikersnaam: [user:account-name]
    wachtwoord: Uw ingestelde wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geannuleerd.
    
    --  [site:name] team

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: Imports default content when a module is enabled
nl: Importeert standaardinhoud wanneer een module is ingeschakeld

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Op [site:name] is een verzoek gedaan voor een nieuw wachtwoord van uw account.
    
    U kunt nu inloggen door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan slechts één keer gebruikt worden en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord opnieuw kunt instellen. De geldigheid van de link zal na één dag verlopen. Er zal niets gebeuren wanneer de link niet wordt gebruikt.
    
    --  [site:name] team

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Een beheerder van [site:name] heeft een account voor u aangemaakt. U kunt nu inloggen door op deze link te klikken of door deze te kopiëren en te plakken in uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan eenmalig gebruikt worden om in te loggen, waarna u uw wachtwoord dient aan te passen.
    
    Nadat u uw wachtwoord heeft gewijzigd kunt u voortaan op [site:login-url] inloggen met behulp van de volgende gegevens:
    
    gebruikersnaam: [user:name]
    wachtwoord: Het door u ingestelde wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Dank u voor het registreren bij [site:name]. U kunt nu inloggen door het volgen van onderstaande link of deze te knippen en plakken in uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan éénmalig worden gebruikt en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord kan instellen.
    
    Na het instellen van uw wachtwoord kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met de volgende gegevens:
    
    gebruikersnaam: [user:name]
    wachtwoord: Uw wachtwoord
    
    --  [site:name] team

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: The parent group of this group
nl: De bovenliggende groep van deze groep

en: Display element open by default.
nl: Element standaard geopend weergeven.

en: Select source display
nl: Bronweergave selecteren

en: Mark as required
nl: Als verplicht markeren

en: Description : @description
nl: Beschrijving : @description

en: Default state open
nl: Standaard geopend

en: Default state closed
nl: Standaard gesloten

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Country names
nl: Landnamen

en: Is draft
nl: Concept

en: Content list
nl: Inhoudslijst

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid, totdat u klikt op de 'Indienen'-knop.

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
nl: Zondag: Zondag
    Maandag: Maandag
    Dinsdag: Dinsdag
    Woensdag: Woensdag
    Donderdag: Donderdag
    Vrijdag: Vrijdag
    Zaterdag: Zaterdag

en: Male: Male
    Female: Female
nl: Mannelijk: Mannelijk
    Vrouwelijk: Vrouwelijk

en: Yes: Yes
    No: No
nl: Ja: Ja
    Nee: Nee

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Uw account op [site:name] is geblokkeerd.
    
    --  [site:name] team

en: List of redirects
nl: Lijst van doorverwijzingen

en: There is no redirect yet.
nl: Er is nog geen omleiding.

en: Save media
nl: Media opslaan

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk en kan pas na <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">uitloggen</a> worden gebruikt.

en: Likert: Agreement
nl: Likertschaal: Overeenstemming

en: Likert: Comparison
nl: Likertschaal: Vergelijking

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
nl: 1: Helemaal oneens
    2: Oneens
    3: Neutraal
    4: Eens
    5: Helemaal eens

en: Likert: Importance
nl: Likertschaal: Belangrijkheid

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
nl: 1: Totaal niet belangrijk
    2: Beetje belangrijk
    3: Neutraal
    4: Belangrijk
    5: Zeer belangrijk

en: Likert: Satisfaction
nl: Likertschaal: Tevredenheid

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
nl: 1: Zeer ontevreden
    2: Ontevreden
    3: Neutraal
    4: Tevreden
    5: Zeer tevreden

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
nl: 1: Absoluut niet
    2: Waarschijnlijk niet
    3: Niet zeker
    4: Waarschijnlijk
    5: Absoluut

en: Likert
nl: Likertschaal

en: Edit %title paragraph type
nl: Paragraaftype %title bewerken

en: Use multiple @tag tags, each with a single source.
nl: Gebruik meerdere @tag-tags, ieder met een enkele bron.

en: Use multiple sources within a single @tag tag.
nl: Gebruik meerdere bronnen binnen een @tag-tag.

en: Size: %width x %height pixels
nl: Grootte: %width x %height pixels

en: Focal point
nl: Focuspunt

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
nl: Alleenstaand: Alleenstaand
    Getrouwd: Getrouwd
    Gescheiden: Gescheiden
    'Weduwe of weduwnaar': 'Weduwe of weduwnaar'

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
nl: Januari: Januari
    Februari: Februari
    Maart: Maart
    April: April
    Mei: Mei
    Juni: Juni
    Juli: Juli
    Augustus: Augustus
    September: September
    Oktober: Oktober
    November: November
    December: December

en: Employment status
nl: Werkgelegenheidsstatus

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
nl: Ouder: Ouder
    Wederhelft: Wederhelft
    'Broer of zus': Broer of zus
    Kind: Kind
    Vriend: Vriend

en: Likert: Quality
nl: Likertschaal: Kwaliteit

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
nl: 1: Slecht
    2: Voldoende
    3: Goed
    4: Zeer goed
    5: Uitstekend

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
nl: Het formulier kan niet getoond worden. Neem contact op met de beheerder.

en: New submission added to [webform:title].
nl: Nieuwe inzending voor [webform:title] opgeslagen.

en: Basic email contact webform.
nl: Eenvoudig e-mailcontactformulier

en: Webform submission from: [webform_submission:source-entity]
nl: Inzending webformulier: [webform_submission:source-entity]

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
nl: Ingezonden op [webform_submission:created]
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingezonden waardes:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
nl: <p>Ingezonden op [webform_submission:created]</p>
    <p>Ingezonden door: [webform_submission:user]</p>
    <p>Ingezonden waardes:</p>
    [webform_submission:values]

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: Phone type
nl: Telefoontype

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
nl: Thuis: Thuis
    Kantoor: Kantoor
    Mobiel: Mobiel

en: This form has not yet been opened to submissions.
nl: Dit formulier is nog niet geopend voor inzendingen.

en: Demographic
nl: Demografisch

en: [webform:title]: Preview
nl: [webform:title]: Voorbeeldweergave

en: Crop type used by Focal point module.
nl: Type uitsnede dat gebruikt wordt door de Focal Point-module.

en: Please login to access the uploaded file.
nl: Login om toegang te krijgen tot het bestand.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
nl: [webform_submission:submitted-to]: Inzending #[webform_submission:serial]

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: {Empty}
nl: {Leeg}

en: Please login to access this submission.
nl: Login om toegang te krijgen tot deze inzending.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
nl: De inzending kan niet verwerkt worden. Neem alstublieft contact op met de site administrator.

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aangepaste blokken beschikbaar.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Please login to access this form.
nl: Login om toegang te krijgen tot dit formulier.

en: Indicates required field
nl: Aanduiding van verplicht veld

en: This submission has been locked.
nl: Deze inzending is vergrendeld.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
nl: Deze inzending is automatisch ingevuld met uw vorige inzending.

en: Paragraphs library items
nl: Paragrafenbibliotheek-items

en: Available library items
nl: Beschikbare bibliotheekitems

en: Paragraphs library browser
nl: Paragrafenbibliotheek browser

en: Paragraphs library
nl: Paragrafenbibliotheek

en: No library items available.
nl: Geen bibliotheek-items beschikbaar.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzending</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzendingen</a>.

en: Remote video
nl: Externe video

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Dank u voor het registreren op [site:name]. Uw registratie wacht op goedkeuring. Na goedkeuring ontvangt u een nieuwe e-mail met informatie hoe u kunt inloggen, uw wachtwoord kunt instellen en andere gegevens.
    
    --  [site:name] team

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: Sorry…This form is closed to new submissions.
nl: Sorry... Dit formulier is gesloten voor nieuwe inzendingen.

en: Display submissions.
nl: Inzendingen weergeven.

en: Administer submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Manage submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Review submissions.
nl: Inzendingen nakijken.

en: Lock submission
nl: Inzending vergrendelen

en: Unlock submission
nl: Inzending ontgrendelen

en: Select reusable paragraph
nl: Herbruikbare paragraaf selecteren

en: Reusable paragraph
nl: Herbruikbare paragraaf

en: From library
nl: Uit de bibliotheek

en: Usage information (Paragraphs library item)
nl: Gebruiksinformatie (Paragrafenbibliotheek-item)
