Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (254 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: True
oc: Verai

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Picture
oc: Imatge

en: Titles
oc: Títols

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Files
oc: Fichièrs

en: file
oc: fichièr

en: Contact
oc: Contacte

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Display links
oc: Afichar los ligams

en: Page
oc: Pagina

en: Two column
oc: Doas colomnas

en: Off
oc: Desactivat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Severity
oc: Importància

en: Fields
oc: Camps

en: Watchdog
oc: Susvelhança

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Details
oc: Detalhs

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Role
oc: Ròtle

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Users
oc: Utilizaires

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Banner
oc: Bandièra

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Clone
oc: Clonar

en: Pattern
oc: Motiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Undefined
oc: Indefinit

en: Token
oc: Geton (token)

en: Clear
oc: Escafar

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Languages
oc: Lengas

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Days
oc: Jorns

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Changed
oc: Modificat

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Relationship
oc: Relacion

en: Translations
oc: Traduccions

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: News
oc: Novèlas

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Tabs
oc: Onglets

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Form
oc: Formulari

en: Permission
oc: Dreit

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: Usage
oc: Utilizacion

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Values
oc: Valors

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: Identifier
oc: Identificant

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Effect
oc: Effet

en: Speed
oc: Velocitat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Title only
oc: Títol solament

en: pixels
oc: pixèls

en: Mime type
oc: Tipe MIME

en: Direction
oc: Direccion

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Bundle
oc: Paquet

en: Temporary
oc: Temporari

en: Uses
oc: Usatges

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: The post could not be saved.
oc: Lo contengut a pas pogut èsser enregistrat.

en: Filter settings
oc: Paramètres del filtre

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: Displays the fields with an optional template.
oc: Aficha los camps amb un template facultatiu.

en: The name of the file.
oc: Lo nom del fichièr.

en: Restrict to the selected roles
oc: Restrénher als ròtles seleccionats

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Contact form
oc: Formulari de contact

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: Monthly archive
oc: Archive mensuelle

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
oc: Nom legible-per-la-maquina invalid. Picatz un nom diferent a %invalid.

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Time zones
oc: Fuses oraris

en: Term reference
oc: Referéncia d'un tèrme

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
oc: Se pòt pas extreure %file, es pas un fichièr compressat valid.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
oc: Un administrator a creat un compte per vos sus [site :name]

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: %title has been created.
oc: %title a été creat.

en: %title has been updated.
oc: %title a été mes a jorn.

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: HTML element
oc: Element HTML

en: Master
oc: Maître

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.

en: Appears in: @bundles.
oc: Apareis dins : @bundles.

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda

en: Use site default RSS settings
oc: Utilizar los paramètres RSS per defaut del site
