Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (338 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: yes
fa: بله

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Article
fa: مقاله

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Articles
fa: مقالات

en: Administration
fa: مدیریت

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: view
fa: مشاهده

en: File
fa: فایل

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: True
fa: صحیح

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Archive
fa: آرشیو

en: Icon
fa: شمایل

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Audio
fa: صوتی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: هویت

en: Statistics
fa: آمار

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: file
fa: فایل

en: Contact
fa: تماس

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Footer
fa: پاورقی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Severity
fa: شدت

en: Fields
fa: میدانها

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: ,
fa: ،

en: Scale
fa: مقیاس

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Details
fa: جزئیات

en: Desc
fa: نزولی

en: Filter by
fa: صافی بر اساس

en: Group name
fa: نام گروه

en: General
fa: عمومی

en: Loop
fa: حلقه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Color
fa: رنگ

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Users
fa: کاربران

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Clone
fa: تکثیر سازی

en: Tab
fa: زبانه

en: Sort Criteria
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Pattern
fa: الگو

en: Default state
fa: وضعیت پیشفرض

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Gender
fa: جنسیت

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: Token
fa: توکن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Map
fa: نقشه

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Video
fa: ویدیو

en: Glossary
fa: اصطلاحات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Relationship
fa: رابطه

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Sticky
fa: چسبانک

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: Select
fa: انتخاب

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Form
fa: ورقه

en: Permission
fa: مجوز

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Administrator
fa: مدیر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Values
fa: مقادیر

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Identifier
fa: هویت

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Locked
fa: قفل شده

en: types
fa: انواع

en: Data
fa: داده

en: Paragraph
fa: فقره

en: About
fa: درباره

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Effect
fa: اثر

en: Speed
fa: سرعت

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: pixels
fa: پیکسل

en: Direction
fa: جهت

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Bundle
fa: بسته

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: MIME type
fa: نوع تقلید

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمیتواند ذخیره شود.

en: Filter settings
fa: تنظیمات صافی

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن میدانها با قالب بندی دلخواه

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Compact
fa: فشرده

en: Fieldset
fa: مجموعه میدان

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Contact form
fa: ورقه تماس

en: Search form
fa: ورقه جستجو

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Edit URL
fa: تدوین آدرس

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Unpublish content
fa: لغو نشر محتوا

en: Make content sticky
fa: ارتقای محتوا به سرمطلبی

en: Make content unsticky
fa: تنزل محتوا از سرمطلبی

en: Promote content to front page
fa: ارتقای محتوا به صفحه اول

en: Remove content from front page
fa: تنزل محتوا از صفحه اول

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Time zones
fa: نواحی زمانی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با جولانما شما.

en: No media available.
fa: هیچ راسانه ای موجود نیست.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Update URL alias
fa: به‌روزرسانی آدرس مستعار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Linked to file
fa: واصلی شده به فایل

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Asc
fa: صعودی

en: HTML element
fa: عنصر HTML

en: Master
fa: مدیر

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.

en: Load More
fa: نمایش بیشتر

en: An autocomplete text field.
fa: یک میدان متنی autocomplete

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: Wide
fa: پهن

en: This field supports tokens.
fa: این میدان از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.

en: Type of item to reference
fa: نوع عنصر برای مرجع شدن

en: Create referenced entities if they don't already exist
fa: اگر موجود نیست عناصر ارجاع داده شده را ایجاد کن

en: Custom block library
fa: کتابخانه قالبک سفارشی

en: Fallback date format
fa: تاریخ بشکل پس جوابی

en: Sort settings
fa: تنظیمات مرتب‌سازی

en: Search result highlighting input
fa: نتیجه پالیدن با درخشان کردن عبارت وارده

en: Slick carousel
fa: لغزانک نازک

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر

en: HTML Date
fa: تاریخ به طریق HTML

en: HTML Datetime
fa: روز و تاریخ به طریقHTML

en: HTML Month
fa: ماه HTML

en: HTML Time
fa: وقت HTML

en: HTML Week
fa: هفته HTML

en: HTML Year
fa: سال HTML

en: HTML Yearless date
fa: تاریخ بی سال HTML

en: Default long date
fa: تاریخ طویل مفروض

en: Default medium date
fa: تاریخ متوسط مفروض

en: Default short date
fa: تاریخ کوتاه مفروض

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا

en: Block the selected user(s)
fa: غیر فعال نمودن حسابهای انتخاب شده

en: Cancel the selected user account(s)
fa: لغو کردن حسابهای انتخاب شده

en: Unblock the selected user(s)
fa: فعال ساختن حسابهای انتخاب شده

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
fa: درخواست بستن حساب برای [user:display-name] در[site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات وردوی بجدید شدیه برای [user:display-name] در- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات حساب [user: display-name] در [site: name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (در انتظار تأیید سرپرست)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
fa: [user: display-name] برای حسابی درخواست کرده است. [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    حساب شما در [site: name] فعال شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: account-name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (تأیید شده)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
fa: جزئیات حساب [user: display-name] در [site: name] (مسدود شده)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان لغو شده است. -

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (لغو شد)

en: Links related to the active user account
fa: واصلهای موجود برای کاربر

en: Administrative task links
fa: واصلهای افعال مدیریتی

en: Site information links
fa: واصل های اطلاعت در مورد جولانما

en: User tool links, often added by modules
fa: واصلهای سامانه کابربری معلولاَ توسط افرونک ها اضافه میگردند.

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    
    درخواست تجدید رمز حساب شما در [site: name] انجام شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخه و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتان. پس از یک روز منقضی می شود و در صورت عدم استفاده هیچ اتفاقی نمی افتد. - تیم [سایت: نام]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، مدیر جولانما در [site: name] برای شما حساب ایجاد کرده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخۀ  و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتانرا. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور:  رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    از شما برای ثبت نام در [site: name] متشکریم. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    username (نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Find and manage custom blocks.
fa: قالبک های شخصی را پیدا کرده و مدیریت کنید.

en: Recent content.
fa: تازه ترین محتوا

en: All content, by letter.
fa: تمام محتوا بترتیب الفبا

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
fa: محتوا متعلق به یک لغت در لغتنامۀ خاص است.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
fa: نمایش سجل حساب جدید ترین کاربران در این جولانما.

en: Who's online block
fa: قالبک کی روی خط است

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
fa: نام کاربر و فعالترین کاربران در این اواخر و تعدد کل کاربران فعال را نشان میدهد.

en: Max 650x650
fa: حد اکثر 650x650

en: Narrow
fa: باریک

en: Find and manage content
fa: محتویات را پیدا و مدیریت کنید.

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل

en: A list of new users
fa: یک سجل کاربران جدید

en: There are currently @total users online.
fa: در حال حاضر @total  کاربران آنلاین هستند.

en: There are currently 0 users online.
fa: در همین لحظه هیچ کاربری بروی خط نیست.

en: A list of users that are currently logged in.
fa: سجل کاربرانی که حالا بروی خط هستند

en: Media name
fa: نام رسانه

en: Slick media
fa: رسانۀ نازک

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در [site: name] مسدود شده است. - ادارۀ

en: Focal point
fa: نقطۀ تمرکز

en: Crop type used by Focal point module.
fa: نوع برش توسط افزونک "نقطۀ توجه" استفاده میگردد.

en: There are no custom blocks available.
fa: قالبکهای شخصی وجود ندارد

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    
    از شما برای ثبت نام در [site: name] متشکریم. درخواست شما برای حساب در حال حاضر در انتظار تأیید است. پس از تأیید ، ایمیل دیگری دریافت خواهید کرد که حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه ورود به سیستم ، تنظیم رمز عبور و [user: display-name]  است. - گروه [سایت: نام]
