Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to rw translation catalogue (9 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Locked
rw: gifunze
