Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (364 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Article
sk: Článok

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Articles
sk: Články

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Attachment
sk: Príloha

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: Contact
sk: Kontakt

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Page
sk: Strana

en: Two column
sk: Dva stĺpce

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Color
sk: Farba

en: File type
sk: Typ súboru

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Users
sk: Používatelia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Clone
sk: Klonovať

en: Tab
sk: Karta

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Pattern
sk: Vzor

en: Default state
sk: Základný stav

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Languages
sk: Jazyky

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Search fields
sk: Vyhľadávacie polia

en: Map
sk: Mapa

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Days
sk: Dni

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Percentage
sk: Percent

en: Relationship
sk: Vzťah

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: News
sk: Novinky

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: File types
sk: Typy súborov

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Form
sk: Formulár

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Usage
sk: Využitie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Link to file
sk: Odkaz na súbor

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: types
sk: typy

en: Data
sk: Údaje

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Web services
sk: Webové služby

en: Effect
sk: Efekt

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Title only
sk: Iba názov

en: Add a new group
sk: Pridať novú skupinu

en: pixels
sk: pixelov

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Direction
sk: Smer

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Uses
sk: Používa

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Displays the fields with an optional template.
sk: Zobrazí polia s voliteľnou šablónou.

en: The name of the file.
sk: ID súboru

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Field types
sk: Typy polí

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Time zones
sk: Časové pásma

en: Term reference
sk: Odkaz na termín

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť %file, nie je platný archív.

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: %title has been updated.
sk: "%title" bolo aktualizované.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode

en: Wide
sk: Široký

en: Other…
sk: Iné…

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
sk: <strong>Poznámka:</strong> V zobrazeniach "Odkaz na entitu" sa všetky polia zobrazia v riadku, pokiaľ sa tu nevykoná explicitný výber polí v riadku.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
sk: Vyberte pole, ktoré sa bude vyhľadávať pri použití widgetu automatického dokončovania.

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: With selection
sk: S výberom

en: Create referenced entities if they don't already exist
sk: Vytvoriť referencované entity, ak ešte neexistujú

en: Entity Reference inline fields
sk: Riadkové polia referencie entity

en: Returns results as a PHP array of labels and rendered rows.
sk: Vráti výsledky ako PHP pole štítkov a zobrazených riadkov.

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Managing and displaying entity reference fields
sk: Spravovať a zobrazovať polia referencií na entity

en: Selecting reference type
sk: Výber typu referencie

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
sk: V nastaveniach poľa môžete vybrať, na ktorý typ entity chcete vytvoriť referenciu.

en: Filtering and sorting reference fields
sk: Filtrovať a triediť referencné polia

en: Depending on the chosen entity type, additional filtering and sorting options are available for the list of entities that can be referred to, in the field settings. For example, the list of users can be filtered by role and sorted by name or ID.
sk: V závislosti od zvoleného typu entity sú v nastaveniach poľa k dispozícii ďalšie možnosti filtrovania a triedenia zoznamu entít, na ktoré sa možno odkazovať. Napríklad zoznam používateľov možno filtrovať podľa rolí a triediť podľa mena alebo ID.

en: Displaying a reference
sk: Zobraziť referenciu

en: An entity reference can be displayed as a simple label with or without a link to the entity. Alternatively, the referenced entity can be displayed as a teaser (or any other available view mode) inside the referencing entity.
sk: Referencia na entitu sa môže zobraziť ako jednoduchý popis, s odkazom na entitu alebo bez neho. Prípadne sa referencovaná entita môže zobraziť ako upútavka (alebo v akomkoľvek inom dostupnom režime zobrazenia) vo vnútri referencujúcej entity.

en: View handler settings
sk: Nastavenia spracovateľa zobrazenia

en: Sort settings
sk: Nastavenia zoradenia

en: Search field
sk: Vyhľadávacie pole

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: Target UUID
sk: Cieľové UUID

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the entity reference field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
sk: <em>Nastavenie</em> a <em>zobrazenie</em> poľa odkazu na entitu možno konfigurovať samostatne. Ďalšie informácie o správe polí a ich zobrazovaní nájdete <a href=":field_ui">v pomocníkovi používateľského rozhrania poľa</a>.

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o zrušenie vášho používateľského účtu na [site:name].
    
    Teraz môžete zrušiť váš účet na [site:url-brief] kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:cancel-url]
    
    UPOZORNENIE: Zrušenie vášho účtu je nevratné.
    
    Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, stav vášho účtu sa nezmení.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sk: [user:display-name] požiadal o schválenie účtu.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš používateľský účet na [site:name] bol aktivovaný.
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:account-name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zrušený.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o reset hesla pre váš účet na [site:name].
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo. Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, vaše prihlasovacie údaje sa nezmenia.
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Administrátor stránky [site:name] pre vás vytvoril používateľský účet. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Ďakujeme vám za registráciu na [site:name]. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Reference revisions
sk: Revízie referencií

en: Adds a Entity Reference field type with revision support.
sk: Pridáva typ poľa Entity Reference s podporou revízií.

en: Entity Reference Revisions inline fields
sk: Revízie referenčných entity v riadku

en: Entity Reference Revisions list
sk: Zoznam revízií referenčného entity

en: Entity reference revisions
sk: Revízie referenčného entity

en: Entity Revision
sk: Revízia entity

en: All kind of entities with revision information, e.g. nodes, comments or users.
sk: Všetky druhy entít s informáciami o revízii, napr. obsahy, komentáre alebo používatelia.

en: @label revision ID
sk: @label ID revízie

en: The referenced entity revision
sk: Revízia referenčného entity

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference Revisions list format.
sk: Zobrazenie "@display" potrebuje na správne fungovanie vybrané vyhľadávacie polia. Pozrite si nastavenia pre formát zoznamu Revízie referenčného entity.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference Revisions list format.
sk: Zobrazenie "@display" používa pole %field ako vyhľadávacie pole, ale pole už nie je prítomné. Pozrite si nastavenia pre formát zoznamu Revízie referenčného entity.

en: Entity Reference Revisions Source
sk: Zdroj referenčných revízií entity

en: Selects referenceable entities for an entity reference revisions field.
sk: Vyberie referencovateľné entity pre pole revízií referenčných entít.

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Narrow
sk: Úzky

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Media name
sk: Názov média

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zablokovaný.
    
    --  Tím [site:name]

en: The Entity Reference Revisions module allows you to create fields that contain links to other entities (such as content items, taxonomy terms, etc.) within the site. This allows you, for example, to include a link to a user within a content item. For more information, see <a href=":er_do">the online documentation for the Entity Reference Revisions module</a> and the <a href=":field_help">Field module help page</a>.
sk: Modul Entity Reference Revisions umožňuje vytvárať polia, ktoré obsahujú odkazy na iné entity - napríklad položky obsahu, taxonomické termíny atď. v rámci lokality. To vám umožňuje napríklad zahrnúť odkaz na používateľa v rámci položky obsahu. Ďalšie informácie nájdete <a href=":er_do">v online dokumentácii k modulu</a> a <a href=":field_help">v stránke pomocníka modulu Pole</a>.

en: Field Diff for Paragraphs
sk: Rozdiel polí pre Paragraphs

en: An entity field containing an entity reference to a specific revision.
sk: Pole entity obsahujúce referenciu na konkrétnu revíziu.

en: The %target_bundle bundle (entity type: %target_entity_type) was deleted. As a result, the %field_name entity reference revisions field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer specifies a specific target bundle. The field will now accept any bundle and may need to be adjusted.
sk: Bol odstránený zväzok %target_bundle (typ entity: %target_entity_type). V dôsledku toho pole revízie odkazov na entitu %field_name (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) už neuvádza konkrétny cieľový zväzok. Pole teraz akceptuje akýkoľvek zväzok a môže byť potrebné ho upraviť.

en: There are no custom blocks available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vlastné bloky.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Ďakujeme vám za registráciu na [site:name]. Vaša žiadosť o používateľský účet momentálne čaká na schválenie. Akonáhle bude schválená, obdržíte ďalší e-mail s inštrukciami k prihláseniu a nastaveniu vášho hesla a ďalšími detailami.
    
    --  Tím [site:name]
