Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (138 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Statistics
sl: Statistika

en: Attachment
sl: Priponka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: file
sl: datoteka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Color
sl: Barva

en: User login
sl: Prijava

en: Users
sl: Uporabniki

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: Languages
sl: Jeziki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: News
sl: Novice

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Effect
sl: Učinek

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Direction
sl: Smer

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Uses
sl: Uporablja

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
