Architecture Corporate Profile (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (261 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Latest Articles
lt: Paskutiniai straipsniai

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: Start
lt: Pradžia

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Member for
lt: Narys jau

en: Languages
lt: Kalbos

en: Map
lt: Žemėlapis

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Days
lt: Dienos

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Translations
lt: Vertimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Form
lt: Forma

en: Permission
lt: Leidimai

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Usage
lt: Naudojimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: IP address
lt: IP adresas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Term reference
lt: Termino nuoroda

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: This file is not currently used.
lt: Šis failas šiuo metu niekur nenaudojamas.

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Paskyros panaikinimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite panaikinti paskyra [site:url-brief] paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:cancel-url]
    
    DĖMESIO: Panaikinę paskyra jos atkurti jau negalėsite.
    
    Ši nuoroda galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra svetainėje [site:name] buvo aktyvuota. 
    
    Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:account-name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo panaikinta.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyros slaptažodžio atkūrimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį. Ji galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Svetainės [site:name] administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Is draft
lt: Ar juodraštis

en: Yes: Yes
    No: No
lt: Taip:Taip
    Ne: Ne

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
lt: Namų: Namų
    Darbo: Darbo
    Mobilus: Mobilus

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: Star/Flag submission
lt: Pažymėti pateikimą

en: Unstar/unflag submission
lt: Atžymėti pateikimą

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.

en: Lock submission
lt: Užrakinti pateikimą

en: Unlock submission
lt: Atrakinti pateikimą
