Architecture Corporate Profile (8.x-1.0) - en to mk translation catalogue (24 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: edit
mk: промени

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Relationship
mk: Релација

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: - All -
mk: - Сите -

en: Contact form
mk: Формулар за контакт

en: Date and time
mk: Датум и време
