Architecture Corporate Profile (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (328 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: more
tr: daha fazla

en: Latest Articles
tr: Son Makaleler

en: Article
tr: Makale

en: Articles
tr: Makaleler

en: Administration
tr: Yönetim

en: More
tr: Devamı

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Project types
tr: Proje türleri

en: view
tr: görüntüle

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Quote
tr: Alıntı

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Feed
tr: Akış

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Help
tr: Yardım

en: True
tr: Doğru

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Archive
tr: Arşiv

en: Icon
tr: Simge

en: View
tr: Görüntüle

en: Audio
tr: Ses

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Teaser
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Attachment
tr: Ek

en: Upload
tr: Yükle

en: Picture
tr: Görsel

en: Upload image
tr: Görsel yükle

en: Titles
tr: Başlıklar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Files
tr: Dosyalar

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Two column
tr: İki sütun

en: Off
tr: Kapalı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Custom
tr: Özel

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Last access
tr: Son erişim

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Scale
tr: Ölçek

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Desc
tr: Azalan

en: Job
tr: İş

en: Jobs
tr: İşler

en: General
tr: Genel

en: Start
tr: Başlangıç

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Color
tr: Renk

en: Role
tr: Rol

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
tr: @site şu anda bakımda. Kısa bir süre sonra geri döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler.

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Tools
tr: Araçlar

en: Sort Criteria
tr: Sıralama Ölçütü

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Full
tr: Tam

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Token
tr: Simge

en: Clear
tr: Temizle

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Member for
tr: Üyelik süresi

en: Languages
tr: Diller

en: Map
tr: Harita

en: author
tr: yazar

en: Entity
tr: Nesne

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: People
tr: Kişiler

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Glossary
tr: Sözlükçe

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Document
tr: Belge

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Relationship
tr: İlişki

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: Complete
tr: Tamam

en: Next Page >
tr: Sonraki Sayfa >

en: < Previous Page
tr: < Önceki Sayfa

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Apply
tr: Uygula

en: Select
tr: Seç

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: Node reference
tr: Düğüm göndermesi

en: Permission
tr: İzinler

en: < Previous
tr: < Önceki

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Usage
tr: Kullanım

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
tr: Bir kullanıcı son sayfa ziyaretinden itibaren bu kadar süre boyunca çevrim içi olarak kabul edilir.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Locked
tr: Kilitli

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Publish content
tr: İçeriği yayınla

en: Block type
tr: Blok tipi

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Mime type
tr: Mime türü

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Webform submissions
tr: Webform gönderileri

en: IP address
tr: IP adresi

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Temporary
tr: Geçici

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: MIME type
tr: MIME tipi

en: Upload date
tr: Yüklenme tarihi

en: Search index
tr: Dizinde ara

en: Video file
tr: Video dosyası

en: Draft
tr: Taslak

en: Yes/No
tr: Evet/Hayır

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Compact
tr: Sade

en: Who's new
tr: Kimler yeni

en: Contact form
tr: İletişim formu

en: Search form
tr: Arama formu

en: Date and time
tr: Tarih ve zaman

en: Who's online
tr: Kimler çevrim içi

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Delete content
tr: İçeriği sil

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Monthly archive
tr: Aylık arşiv

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Recent content
tr: Güncel içerik

en: Unpublish content
tr: İçeriği yayından kaldır

en: Make content sticky
tr: İçeriği kalıcı yap

en: Make content unsticky
tr: İçeriğin kalıcılığını kaldır

en: Promote content to front page
tr: İçeriği ana sayfaya yükselt

en: Remove content from front page
tr: İçeriği ana sayfadan kaldır

en: Save content
tr: İçeriği kaydet

en: Find and manage content.
tr: İçeriği bul ve yönet.

en: Time zones
tr: Zaman dilimleri

en: Term reference
tr: Terim başvurusu

en: No people available.
tr: Hiç kimse mevcut değil.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
tr: Bir yönetici [site:name] sitesinde sizin için bir hesap oluşturdu

en: Find and manage people interacting with your site.
tr: Sitenizle etkileşim kuran kişileri arayın ve yönetin.

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: No media available.
tr: Ortam yok.

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Update URL alias
tr: Yol ismini güncelle

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
tr: Kullanıcı hesapları, roller ve izinleri yönetin.

en: Changed date
tr: Değiştirilme tarihi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load More
tr: Daha Fazla Getir

en: Wide
tr: Geniş

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Original language
tr: Özgün dil

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor

en: Custom block library
tr: Özel blok kütüphanesi

en: Registering module
tr: Eklenti kayıt ediliyor

en: Fallback date format
tr: Yedek tarih biçimi

en: File usage
tr: Dosya kullanımı

en: Site branding
tr: Site markası

en: Private Files Directory
tr: Özel Dosyalar Dizini

en: Search result highlighting input
tr: Aranan ifadenin vurgulandığı arama sonucu

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: Large (480×480)
tr: Geniş (480x480)

en: Medium (220×220)
tr: Orta (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
tr: Küçükresim (100x100)

en: HTML Date
tr: HTML Tarihi

en: HTML Datetime
tr: HTML Tarih Saat

en: HTML Month
tr: HTML Ay

en: HTML Time
tr: HTML Zaman

en: HTML Week
tr: HTML Hafta

en: HTML Year
tr: HTML Yıl

en: HTML Yearless date
tr: HTML Yılsız tarih

en: Default long date
tr: Varsayılan uzun tarih

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
tr: l, F j, Y - H:i [PHP tarih biçimi]

en: Default medium date
tr: Varsayılan orta tarih

en: Default short date
tr: Varsayılan kısa tarih

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Block the selected user(s)
tr: Seçilmiş kullanıcıları engelle

en: Cancel the selected user account(s)
tr: Seçilmiş kullanıcı hesaplarını iptal et

en: Unblock the selected user(s)
tr: Seçilmiş kullanıcı hesaplarının engellemesini kaldır

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesindeki hesabınızı iptal etme isteğinde bulunuldu.
    
    Bu bağlantıya tıklayarak ya da adresi kopyalayıp web tarayıcınıza yapıştırarak [site:url-brief] sitesindeki hesabınızı iptal edebilirsiniz:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOT: Hesap iptal etme işlemi geri alınamaz.
    
    Bu bağlantı bir gün sonra iptal olur ve kullanılmazsa herhangi bir işlem yapılmaz.
    
    --  [site:name] ekibi

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
tr: [site:name] hesabı iptali [user:display-name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] oturum açma bilgilerinde değişiklik

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] için hesap ayrıntıları

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (yönetici onayı bekliyor)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
tr: [user:display-name] bir hesap başvurusunda bulundu.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesindeki hesabınız etkinleştirildi.
    
    Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak veya kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak giriş yapabilirsiniz:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Bu bağlantı giriş yapmak için yalnızca bir defa kullanılabilir ve sizi parolanızı belirleyebileceğiniz bir sayfaya götürecektir.
    
    Parolanızı belirledikten sonra, aşağıdaki bilgileri kullanarak [site:login-url] adresinden giriş yapabilirsiniz:
    
    kullanıcı adı: [user:account-name]
    parola: Parolanız
    
    -- [site:name] ekibi

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (onaylandı)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (engellendi)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesindeki hesabınız iptal edildi.
    
    --  [site:name] ekibi

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
tr: [site:name] sitesindeki [user:display-name] kullanıcısının hesap ayrıntıları (iptal edildi)

en: Links related to the active user account
tr: Etkin kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantılar

en: Administrative task links
tr: Yönetim görevleri bağlantıları

en: Site information links
tr: Site bilgileri bağlantıları

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları

en: User tool links, often added by modules
tr: Sıklıkla modüller tarafından eklenen kullanıcı araçları bağlantıları

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesindeki hesabınızın parolasını sıfırlamak için bir istek yapıldı.
    
    Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak veya kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak giriş yapabilirsiniz:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Bu bağlantı giriş yapmak için yalnızca bir defa kullanılabilir ve sizi parolanızı belirleyebileceğiniz bir sayfaya götürecektir. Bağlantı bir gün sonra iptal olur ve kullanılmazsa hiçbir şey olmaz.
    
    -- [site:name] ekibi

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesinde bir yönetici sizin için bir hesap oluşturdu. Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak veya kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak giriş yapabilirsiniz:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Bu bağlantı giriş yapmak için yalnızca bir defa kullanılabilir ve sizi parolanızı belirleyebileceğiniz bir sayfaya götürecektir.
    
    Parolanızı belirledikten sonra, aşağıdaki bilgileri kullanarak [site:login-url] adresinden giriş yapabilirsiniz:
    
    kullanıcı adı: [user:name]
    parola: Parolanız
    
    -- [site:name] ekibi

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesine kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. Şimdi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak veya kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak giriş yapabilirsiniz:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Bu bağlantı giriş yapmak için yalnızca bir defa kullanılabilir ve sizi parolanızı belirleyebileceğiniz bir sayfaya götürecektir.
    
    Parolanızı belirledikten sonra, aşağıdaki bilgileri kullanarak [site:login-url] adresinden giriş yapabilirsiniz:
    
    kullanıcı adı: [user:name]
    parola: Parolanız
    
    -- [site:name] ekibi

en: Find and manage custom blocks.
tr: Özel blokları bulun ve yönetin.

en: Find and manage files.
tr: Dosyaları bulun ve yönetin.

en: All content, by month.
tr: Aya göre tüm içerik.

en: Recent content.
tr: Güncel içerik.

en: All content promoted to the front page.
tr: Tüm içerik ana sayfaya yükseltildi.

en: All content, by letter.
tr: Harfe göre tüm içerikler.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
tr: Belirli bir sınıflandırma terimine ait içerik.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
tr: Sitedeki en yeni kullanıcıların listesini görüntüler.

en: Who's online block
tr: Çevrimiçi kullanıcılar bloğu

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
tr: Son zamanlarda en etkin kullanıcıların adlarını ve toplam etkin kullanıcı sayısını görüntüler.

en: View edit page
tr: Düzenleme sayfasını görüntüle

en: Max 1300x1300
tr: Maks 1300x1300

en: Max 2600x2600
tr: Maks 2600x2600

en: Max 325x325
tr: Maks 325x325

en: Max 650x650
tr: Maks 650x650

en: Narrow
tr: Dar

en: Files overview
tr: Dosya Özeti

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
tr: {{ arguments.fid }} için dosya kullanım bilgileri

en: Find and manage content
tr: İçeriği bulun ve yönetin

en: Welcome to [site:name]
tr: [site:name] sitesine hoş geldiniz

en: Name or email contains
tr: Ad ya da e-posta şunu içersin

en: A list of new users
tr: Yeni kullanıcılar listesi

en: There are currently @total users online.
tr: Şu anda @total kullanıcı çevrimiçi.

en: There are currently 0 users online.
tr: Şu anda 0 kullanıcı çevrimiçi.

en: A list of users that are currently logged in.
tr: Şu anda oturum açmış kullanıcıların listesi.

en: Manage view settings
tr: Görünüm ayarları yönetimi

en: View or edit the configuration.
tr: Yapılandırmaya bakın ve düzenleyin.

en: Displays in this view
tr: Bu görünümdeki gösterimler

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
tr: Bir gösterim sonuçların sayfa ya da blok gibi biçimlerde görüntülenmesini sağlar. Bir görünümde burada listelenen birden fazla gösterim bulunabilir. Etkin gösterim vurgulanmıştır.

en: View administration
tr: Yönetimi görüntüle

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
tr: Bir açıklama eklemek ya da bir kopya oluşturmak gibi yönetim görevlerini yerine getirin. Kullanılabilecek seçenekleri görüntülemek için kutuyu açma düğmesine tıklayın.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
tr: Sonuçların nasıl çıkarılacağını seçin. Örneğin her öğenin gösterim ayarlarınıza göre tam olarak görüntülenmesi için <em>İçerik</em> seçin. Her sonucun yalnızca belirli bir alanının görüntülenmesi için <em>Alanlar</em> seçin. Temel Drupal işlevselliğini <em>genişletmek</em> için modül yüklenerek ek biçimler kullanılabilir.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
tr: Bu görünümde alan kullanılıyorsa, bu bölümde görüntülenir. Bir alanın üzerine tıklayarak yapılandırabilirsiniz.

en: Filter your view
tr: Görünümünüzü süzün

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
tr: Çıktı sonuçlarını sınırlamak için süzgeçler ekleyin. Örneğin yalnızca <em>yayımlanmış</em> içeriklerin görüntülenmesi için <em>Yayımlanmış</em> ögeler için bir süzgeç ekleyin ve <em>Evet</em> olarak seçin.

en: Filter actions
tr: Süzgeç eylemleri

en: Add, rearrange or remove filters.
tr: Süzgeçleri ekleyin, düzenleyin veya silin.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
tr: Sonuçların çıktı sıralamasını denetleyin. Yapılandırmak için etkin bir sıralama kuralına tıklayın

en: Sort actions
tr: Sıralama eylemleri

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
tr: Sıralama kuralı ekleyin, düzenleyin veya silin.

en: Show a preview of the view output.
tr: Görünüm çıktısının ön izlemesini göster.

en: Media name
tr: Medya adı

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesindeki hesabınız engellendi.
    
    --  [site:name] ekibi

en: Entire Site
tr: Tüm Site

en: Default Drupal Database
tr: Öntanımlı Drupal Veritabanı

en: New submission added to [webform:title].
tr: [webform:title] başlıklı forma yeni gönderi girildi.

en: There are no custom blocks available.
tr: Kullanılabilir özel blok yok.

en: Remote video
tr: Uzak video

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
tr: [user:display-name],
    
    [site:name] sitesine kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. Hesap başvurunuz şu anda onaylanmayı bekliyor. Başvurunuz onaylandığında; oturum açma, parolanızı değiştirme ve diğer bilgileri içeren bir e-posta daha alacaksınız.
    
    
    --  [site:name] ekibi
