Architecture Corporate Profile (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (92 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: view
ka: ნახვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Picture
ka: სურათი

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
