Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (276 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Article
eu: Artikulua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Upload
eu: Igo

en: Picture
eu: Irudia

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Titles
eu: Izenburuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Files
eu: Fitxategiak

en: file
eu: fitxategia

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Two column
eu: Bi zutabe

en: Footer
eu: Orri-oina

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Fields
eu: Eremuak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: Color
eu: Kolore

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Destination
eu: Helbidea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Default state
eu: Lehenetsitako egoera

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Full
eu: Osoa

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Clear
eu: Garbitu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Map
eu: Mapa

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Days
eu: Egunak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Migrate
eu: Migratu

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: News
eu: Berriak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Complete
eu: Eginda

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Used in
eu: Erabilita

en: Node reference
eu: Node erreferentzia

en: Form
eu: Formularioa

en: Permission
eu: Baimena

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Usage
eu: Erabilera

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Link to file
eu: Esteka fitxategira

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: types
eu: motak

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Effect
eu: Efektua

en: Speed
eu: Abiadura

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Title only
eu: Izenburua bakarrik

en: Add a new group
eu: Gehitu talde berria

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Mime type
eu: Mime mota

en: Direction
eu: Helbidea

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Displays the fields with an optional template.
eu: Bistaratu eremuak aukeratu txantiloi batean.

en: The name of the file.
eu: Fitxategiaren izena.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Field group label
eu: Talde eremu etiketa

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
eu: [site:name] gunean kudeatzaile batek kontu bat sortu du zuretzako

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: %title has been created.
eu: %title sortu egin da.

en: %title has been updated.
eu: %title eguneratu izan da.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Original language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Public Files Directory
eu: Fitxategi publikoen direktorioa

en: Private Files Directory
eu: Fitxategi pribatuen direktorioa

en: Sort settings
eu: Sailkapen ezarpenak

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
eu: [user:display-name],
    
    
    Zure [site:name] kontua itxi da.
    
    --  [site:name] taldea

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Narrow
eu: Estu

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa

en: A list of new users
eu: Erabiltzaile berrien zerrenda
