Architecture Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (226 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Article
hr: Članak

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Articles
hr: Članci

en: Administration
hr: Administracija

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project types
hr: Tipovi projekta

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Statistics
hr: Statistike

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Files
hr: Datoteke

en: file
hr: datoteka

en: Contact
hr: Kontakt

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Fields
hr: Polja

en: Normal
hr: Normalno

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: General
hr: Općenito

en: Start
hr: Početak

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Attributes
hr: Atributi

en: Role
hr: Uloga

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Destination
hr: Odredište

en: Users
hr: Korisnici

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Clear
hr: Očisti

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Member for
hr: Član već

en: Languages
hr: Jezici

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Relationship
hr: Odnos

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: Usage
hr: Upotreba

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Link to file
hr: Poveznica do datoteke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano

en: About
hr: Opis

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Effect
hr: Efekt

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: pixels
hr: piksela

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Direction
hr: Smjer

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: IP address
hr: IP adresa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Uses
hr: Uporaba

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.

en: The name of the file.
hr: Naziv datoteke.

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Time zones
hr: Vremenske zone

en: Term reference
hr: Poveznica s pojmom

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hr: Nije bilo moguće raspakirati %file, nije valjana arhiva.

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hr: Administrator vam je otvorio račun pri [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: %title has been created.
hr: %title je stvoren.

en: %title has been updated.
hr: %title je ažuriran.

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven, stroju čitljiv naziv koji sadrži slova, brojeve i donje crtice.

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Narrow
hr: Usko

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
