Architecture Corporate Profile (8.x-1.1) - en to lo translation catalogue (17 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Languages
lo: ພາສາ

en: People
lo: ຄົນ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Term reference
lo: ຄຳສັບອ້າງອີງ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
