Architecture Corporate Profile (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (79 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Administration
ps: پازوالنه

en: More
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: Upload
ps: پورته کول

en: Picture
ps: انځور

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Scale
ps: درجه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Role
ps: ونډه

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Users
ps: غړي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Map
ps: نقشه

en: author
ps: ليكوال

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: People
ps: خلک

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Permission
ps: اجازه

en: About
ps: په اړه

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول

en: Time zones
ps: مهال سيمې
