ArchivesSpace (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Notes
nl: Notities

en: Event
nl: Evenement

en: Text
nl: Tekst

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Address
nl: Adres

en: Terms
nl: Termen

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Calendar
nl: Kalender

en: End
nl: Einde

en: Other
nl: Andere

en: Class
nl: Klasse

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Position
nl: Positie

en: Level
nl: Niveau

en: Folder
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Modified
nl: Aangepast

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Source
nl: Bron

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Collection
nl: Collectie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publications
nl: Publicaties

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Usage
nl: Gebruik

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Begin
nl: Start

en: About
nl: Over

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Short Title
nl: Korte titel

en: Dates
nl: Datums

en: Broadcast
nl: Uitzending

en: Creator
nl: Maker

en: Classification
nl: Classificatie

en: Instances
nl: Exemplaren

en: Publication
nl: Publicatie

en: Expression
nl: Expressie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Resource
nl: Bron

en: Work
nl: Werk

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Contents
nl: Inhoud

en: Legal Status
nl: Wettelijke status

en: Subjects
nl: Onderwerpen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Language Code
nl: Taalcode

en: Member of
nl: Lid van
