ArchivesSpace (8.x-1.1-rc2) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Calendar
gl: Calendario

en: End
gl: Fin

en: Other
gl: Outro

en: Class
gl: Clase

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Position
gl: Posición

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Modified
gl: Modificado

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Source
gl: Orixe

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Usage
gl: Uso

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Dates
gl: Datas

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Creator
gl: Creador

en: Instances
gl: Instancias

en: Expression
gl: Expresión

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A chave é o valor gardado. A etiqueta será usada nos valores mostrados e en formularios de edición.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
gl: A etiqueta é opcional: se unha líña contén un só texto, usaráse como chave e etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
gl: Lista de valores permitidos: entrada non válida.

en: Wide
gl: Ancho

en: Narrow
gl: Estreito
