ArchivesSpace (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (80 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Parent
ca: Pare

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Album
ca: Àlbum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Address
ca: Adreça

en: Terms
ca: Termes

en: Calendar
ca: Calendari

en: End
ca: Final

en: Other
ca: Altres

en: Class
ca: Classe

en: Case
ca: Cas

en: Position
ca: Posició

en: Creation
ca: Creació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Modified
ca: Modificat

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Source
ca: Font

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Publications
ca: Publicacions

en: Abstract
ca: Resum

en: Usage
ca: Ús

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Begin
ca: Comença

en: About
ca: Detalls

en: Restricted
ca: Restringit

en: Short Title
ca: Títol curt

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Creator
ca: Creador

en: Publication
ca: Publicació

en: Expression
ca: Expressió

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Resource
ca: Recurs

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Contents
ca: Continguts

en: Legal Status
ca: Estat legal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ca: La clau és el valor emmagatzemat. L'etiqueta s'utilitzarà al mostrar els valors i als formularis d'edició.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ca: L'etiqueta és opcional: si una línia conté una sola cadena, aquesta s'utilitzarà com a clau i com a etiqueta.

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.

en: Bulk
ca: En bloc

en: Master
ca: Mestre

en: Wide
ca: Ample

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret
