ArchivesSpace (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Album
sr: Албум

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Wide
sr: Широко

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско
