ArchivesSpace (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (68 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Number
fa: عدد

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Album
fa: آلبوم

en: Audio
fa: صوتی

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Event
fa: رویداد

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Text
fa: متن

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Address
fa: نشانی

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: General
fa: عمومی

en: Calendar
fa: تقویم

en: End
fa: پایان

en: Other
fa: ساير

en: Class
fa: کلاس

en: Case
fa: مورد

en: Position
fa: موقعیت

en: Level
fa: سطح

en: Folder
fa: پوشه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Source
fa: منبع

en: Video
fa: ویدیو

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Abstract
fa: چکیده

en: Usage
fa: کاربرد

en: Identifier
fa: شناسه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Begin
fa: شروع

en: About
fa: درباره

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Creator
fa: سازنده

en: Expression
fa: عبارت

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در فرم ویرایش و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک رشته ساده باشد، همان به عنوان کلید و برچسب استفاده خواهد شد.

en: Allowed values list: invalid input.
fa: لیست مقادیر مجاز: ورودی نامعتبر.

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Wide
fa: پهن

en: Narrow
fa: باریک
