ArchivesSpace (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
