ArchivesSpace (8.x-1.1-rc2) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Album
lt: Albumas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Notes
lt: Pastabos

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Address
lt: Adresas

en: Terms
lt: Terminai

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: End
lt: Pabaiga

en: Other
lt: Kiti

en: Class
lt: Klasė

en: Case
lt: Užduotis

en: Position
lt: Pozicija

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Dates
lt: Datos

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: Wide
lt: Platus

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras
