Argue (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Comment
az: Şərh

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Translation
az: Tərcümə

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
