Aristotle (3.0.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Link
hy: Հղում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
