Aristotle (3.0.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Menu
ne: मेनु

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Management
ne: व्यवस्थापन
