Aristotle (3.0.3) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Login
tr: Giriş

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Link
tr: Bağlantı

en: Back
tr: Geri

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Add
tr: Ekle

en: Menu
tr: Menü

en: Text
tr: Metin

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Base
tr: Temel

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Messages
tr: İletiler

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
tr: Eğer sunucuya doğrudan dosya erişiminiz yoksa, bu alanı kullanarak logonuzu yükleyin.

en: Confirm password
tr: Parolayı doğrula

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Header background
tr: Üstbilgi arka planı

en: Management
tr: Yönetim
