Aristotle (3.1.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Login
ru: Логин

en: None
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Link
ru: Ссылка

en: Back
ru: Назад

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Add
ru: Добавить

en: Menu
ru: Меню

en: Text
ru: Текст

en: Footer
ru: Подвал

en: Filter
ru: Фильтр

en: By
ru: Автор:

en: Members
ru: Участники

en: Base
ru: База

en: Forum
ru: Форум

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Filters
ru: Фильтры

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: About
ru: Информация

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
ru: Если у вас нет прямого доступа к файлам на сервере, то вы можете загрузить логотип используя это поле.

en: Confirm password
ru: Повторный пароль

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Header background
ru: Фон заголовка

en: Branding
ru: Наименование

en: Management
ru: Управление

en: Discussions
ru: Дискуссии

en: Load more items
ru: Загрузить ещё
