Aristotle (3.1.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Link
ur: ربط

en: Back
ur: واپس

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Text
ur: متن

en: Filter
ur: فلٹر

en: Confirm password
ur: کلمۂ شناخت کی تصدیق کریں
