Aristotle (3.2.7) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Login
lt: Prisijungti

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Back
lt: Atgal

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Page
lt: Puslapis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: By
lt: Sukūrė

en: Members
lt: Nariai

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Create new account
lt: Registracija

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Management
lt: Valdymas
