Artisan (1.0.1) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Links
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Background
ja: 背景

en: Components
ja: コンポーネント

en: Page layout
ja: ページレイアウト

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Normal
ja: ノーマル

en: Warning
ja: 警告

en: Height
ja: 高さ

en: Example
ja: 例

en: here
ja: こちら

en: Color
ja: 色

en: Clear
ja: クリアー

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Buttons
ja: ボタン

en: White
ja: 白

en: Tabs
ja: タブ

en: Bold
ja: ボールド

en: Global
ja: グローバル

en: Border color
ja: ボーダー色

en: Black
ja: ブラック

en: Underline
ja: 下線

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
